Міські та дорожні велосипеди.

Міські та дорожні велосипеди (Сітібайк) — велосипеди для повсякденних поїздок по місту і невеликих прогулянок по рівній місцевості.

Цей утилітарний тип велосипеда широко поширений по всьому світу, оскільки пристосований для поїздок в звичайному одязі і різних погодних умовах.

Типичний міський велосипед з прямою посадкою. Кошик на рулі, дитяче крісло, захист ланцюга, дзеркало заднього виду, передні фари, які живляться від динамо-генератора — ці пристрої підвищують зручність у міських умовах.

Як правило, конструкція такого велосипеда проста і більше підходить для міських умов, вона націлена на комфорт і практичність, а не на швидкість і ефективність.

Міські велосипеди обладнані високим регульованим кермом і великим м’яким сідлом, тому людина сидить прямо, як на стільці (висока посадка). Міські велосипеди зазвичай мають меншу кількість швидкостей, ніж спортивні та туристичні моделі.

Зазвичай верхня труба рами міського велосипеда розташована низько або відсутня. Оскільки рама міських велосипедів має менші навантаження, ніж рами спортивних велосипедів, а сідати і злазити на велосипед без верхньої труби легше.

Міські (дорожні) велосипеди часто комплектуються багажником, крилами, кожухом ланцюга і дзвінком. Амортизатори відсутні, гальма часто ножні барабанні. Трансмісія або без перемикача швидкостей, або з інтегрованою в задню втулку планетарною коробкою передач.

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.