Для комфортного катання бажано мати куртку, брюки-напівкомбінезон, шапку та рукавиці. Знехтувавши рукавицями, можна примерзнути руками до крісельного підйомника. А старі джинси, одягнуті замість лижних штанів, як це практикує місцеве населення, за два-три падіння стануть зовсім мокрими.
 
   
Багато виробників спортивного спорядження шиють одяг для гірськолижного катання. Із зарубіжних — O’Neill, Columbia, Tresspass Campus, Hannah, вітчизняні — Commandor, Polaris.
 
   
Висока вартість продукції відомих фірм часто виправдана застосуванням передових технологій. Практично всі виробники розміщають між зовнішнім шаром одягу й утеплювачем так звані мембранні матеріали (Goretex, Sympatex, Hi-Pora). Вони не пропускають зовнішню вологу і не перешкоджають обміну повітря. Одяг «дихає» і заодно набуває водонепроникних властивостей. Варто звертати увагу на утеплювачі: Thinsulate від фірми 3М або Thermolite від DuPont. Дорого, але тепло.
 
   
Цільні комбінезони відомі фірми вже майже не випускають. Комбінезон є дешевшим за окремий комплект, але незручним через відсутність поперечного замка-блискавки на талії. Весь наряд іноді знімати незручно… Крім того, в зимовій куртці цілком можна ходити й по місту, чого не скажеш про комбінезони.

Showing 1–12 of 35 results

Товари