Приваблююче та  захоплююче катання на сноуборді набуває все більше прихильниць серед прекрасної половини людства, що викликало до життя необхідність виробництва моделей для чоловіків і для жінок. Дизайн і особливості конструкції різко відрізняють один вид спортивного інвентарю від іншого.

Відмінності сноубордів для чоловіків і для жінок

Сноуборди для жінок мають більш скромні габарити по ширині. Разом з бічним вирізом це сприяє більш плавного входження в повороти, при мінімальних фізичних витратах. Сноуборди для чоловіків більш жорсткі, розраховані на солідну вагу користувача. Жіночі моделі більш гнучкі і м’які. Незважаючи на переважання дизайнерських рішень в стилі унісекс, моделі для сноубордісток характеризуються більш виразними колірними поєднаннями.

Якісні б/у сноуборди для дорослих

Інтернет-магазин має в своєму розпорядженні великий вибір сноубордів для дорослих. Це дозволяє вибрати оптимальний варіант, повністю відповідний зросту користувача. В наявності також представлені моделі б/у в ідеальному стані. Сноуборди для дорослих різних цінових категорій дозволять покупцям з різним бюджетом придбати для себе якісний спортивний інвентар.

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.